GuranaTEAM
  Bota e yjeve
 
Sarkozy, skena xhelozie per Carlen ne xhirimet e filmit
Presidenti francez disa ditë më parë ka ndjekur xhirimet e regjisorit e filmit të fundit të Woody Allen, "Midnight in Paris" (Mesnatë në Paris), ku bashkëshortja e tij Carla Bruni po merrej me xhirimet e një skene me aktorin amerikan Owen Wilson.


Shorti i Champions, turi i 4-t eleminator
Ylli i muzikës hip-hop, Wyclef Jean, do të garojë për president të Haitit, pasi edhe zyrtarisht ka konfirmuar kandidimin e tij të enjten.


Amy Winehouse mburr gjoksin e saj te madh
Amy Winehouse tani ka gjinj të mëdhenj! Për këtë ajo nuk heziton që t’i reklamoj!


Tuna duet me Noren
Tuna Sejdiu dëshiron të suprizojë fansat më një tjetër duet të nxehtë më këngëtaren Nora Istrefin. Afërsia mes tyre duket se ka detyruar këngëtarët të mendojnë për një bashkëpunim në mes tyre.


Martohet Alicia Keys

Alicia Keys dhe producenti Swizz Beatz, që janë në pritje të fëmijës së parë, janë martuar në Korsika të Francës. Ceremonia martesore ka ndodhur të shtunën, ndërsa të pranishëm ishin familjarët, miqtë dhe disa nga yjet, si Bono dhe Queen Latifah.


Martohet vajza e Bill dhe Hillari Klintonit

Disa përfaqësues të lartë të jetës politike dhe shoqërore në Shtetet e Bashkuara, pritet që sot do të marrin pjesë në ceremoninë e martesës së Çelsi Klintonit, që është vajza 30 vjeçare e Bill dhe Hillari Klintonit.


Publikohen fotot skandaloze te Angeline Jolie
Një skandal i ri ka shpërthyer në botën e shoubizit në SHBA. Kanë filluar që të qarkullojnë në rrjet fotot e para të blera nga “Star Magazine”, nga një ish i dashur i aktores Angelina Jolie, të cilat e paraqesin atë në një formë skandaloze në vitin 1999.


Besimi mund të shpëtonte Michael Jackson.
Ky është opinioni i vëllait të mbretit të popit,
Jermaine Jackson, i shprehur në një intervistë në BBC.
“Nëse vëllai im do të kishte përqafuar Islamin do të ishte ende gjallë pasi kur e di se kush je ...


Cristian Ronaldo behet me djale

Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo përmes Twitterit ka konfirmuar se është bërë baba. Ai ka deklaruar se e është bërë baba me një djalë, duke shtuar se me të do të kujdeset vetë ai, pasi që nuk e ka bërë publik emrin e nënës së fëmijës.
“Është kënaqësi dhe emocion i veçantë, të bëj të ditur se së fundmi jam bërë baba i një fëmije që është djalë. Siç jemi marrë vesh me nënën e fëmisë, që preferon ta mbajë identitetin e saj në konfidencialitet, djali im do të jetë nën përkujdesjen time të veçantë”.
“Asnjë informacion tjetër rreth kësaj çështje nuk do të publikohet dhe kërkoj nga të gjithë që të respektojnë të drejtën time dhe të djalit për privatësi, së paku për çështje si këto”, shkroi Ronaldo në Twitter.


 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=